CUDowny Dotyk. Czyli Świątynny Masaż Lomi Lomi Nui

MasażLomiLomi

Kimkolwiek jesteś, zapraszam Cię abyś się zatrzymał/zatrzymała i podarował/podarowała sobie oddech, relaks, rozluźnienie i odnowił/odnowiła kontakt ze sobą, swoim ciałem. CUDowny Dotyk, jakim jest Lomi Lomi jest jedną z dróg dotknięcia CUDu, jakim jesteśmy, jako istoty, które mają Ciało, Umysł i Duszę!

Nazywam się Dorota Komasa. Od wielu lat zajmuję się świadomą pracą z ciałem. To taniec, ruch, oraz masaż intuicyjny sprawiły, że dzisiaj jestem szczęśliwym człowiekiem, szczęśliwą kobietą i dzielę się swym sposobem na to szczęście* z innymi.

Doskonale swoje umiejętności, kompetencje i wiedzę nieustannie. Przeczytać o mnie możesz, że jestem Pedagożką, Instruktorką Świadomości Ciała i Improwizacji Tańca oraz Eksperymentalnego Teatru Tańca, Holistyczną Trenerką, w trakcie szkolenia w Holistycznej Szkole Trenerów. Możesz zobaczyć certyfikaty ukończonych przeze mnie szkoleń i kursów.

Zapraszam Cię jednak do osobistego poznania, sprawdzenia poprzez kontakt telefoniczny, osobisty czy jestem własnię tą osobą, do której chcesz przyjść na masaż, warsztat czy sesję indywidualną. W dzisiejszym świecie odcięci jesteśmy od żywego kontaktu z emocjami, ciałem, drugim człowiekiem i nieustannie podążamy za czymś co chcemy posiąść. Ja proponuję abyś zadał/zadała pytanie i skierował/skierowała je do swego serca: czego naprawdę potrzebuję, chcę? Zaufaj, że usłyszysz odpowiedź podążając za głosem serca.

*Czym jest owo szczęście? Dla mnie przepływem, doświadczaniem raz swej pełni, raz pustki, balansowaniem między ciemnością a jasnością i przede wszystkim świadomością, że wszystko jest zmienne, dlatego jedyne co mamy to TU I TERAZ.

Tym razem zachęcam do doświadczenia kontaktu ze sobą, przepływu w ciele, owego „tu i teraz” poprzez 1,5 lub 2 godziny pięknego hawajskiego masażu Lomi Lomi Nui.

Masaż wykonuję w Katowicach, Warszawie, możliwe są także inne miejsca. Zapraszam do kontaktu i indywidalnych ustaleń.

Zapisy oraz szczegółowe informację:
tel.533 737 877
e-mail: swiatlopelni.kontakt@gmail.com

Kategorie Bez kategorii

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

<span>%d</span> blogerów lubi to:
search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close